Výtvarná soutěž “ SVĚT OČIMA DĚTÍ „

Jak asi vypadá svět očima dětí ? To občas zajímá každého dospěláka. A tak v únoru 2023 vyhlásila Mateřská škola Pastelka výtvarnou soutěž, které se zúčastnily mateřské školy a přípravné třídy z Krupky. Děti se svými učitelkami kreslily, stříhaly, lepily i modelovaly. Hotová díla byla vystavena a vyhodnocena. Díla na výstavě hodnotily právě děti, obrázek, který se jim líbil nejvíce odměnily žetonem. Žetony jsme sečetli a nyní vám s radostí oznamujeme že:1. místo patří  přípravné třídě ZŠ a MŠ MASARYKOVA2. místo patří MŠ ZVONEČEK3. místo patří MŠ PASTELKA při ZŠ a MŠ TEPLICKÁ 400Všem výhercům i zúčastněným gratulujeme a děkujeme. Na další setkání malých výtvarníků se budeme těšit i v příštím roce.