E-SHOP, hlasujte do 10.11. a vyberte motiv

Dobrý den všem,

přicházím s projektem školního e-shopu. Pojďme spolu nejprve vybrat motiv, který na výrobcích bude zobrazen. Vybírat budeme ze tří grafických návrhů (viz příloha).

Hlasovací link https://schoolsunited.cz/hlasovani/eb2470db bude aktivní do pátku 10.11.2023.

Poté bude hlasování ukončeno a známo vítězný motiv, který bude použit na všechny nabízené produkty v rámci školního e-shopu.

Link bude také na školním webu. Barva je pouze ilustrativní. Hlasuje se pro výběr motivu.

Školní e-shop bude aktivní vždy jednou ročně po dobu 14 dní.

V té době si můžete objednat zboží dle vlastního výběru, barvy, velikosti, chuti.

V nabídce bude skoro vše. Od čepice přes trika, mikiny, funkční prádlo po tašky či batohy.

Vhodné i jako vánoční dárek 😊

Předpokládané letošní spuštění e-shopu je pak v termínu 27.11. až 11.12. Pak až zase za rok.

Prosím o hlasování co největšího počtu všech z nás, abychom si vybrali to skutečně „náš motiv“ 😊

Děkuji a přeji všem hezký den. Tomáš Liška