Dotazník pro rodiče – znovuotevření MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k současným událostem sledujeme průběžně kroky vlády a další vývoj opětovného zahájení výuky v mateřské škole. Rádi bychom na současnou situaci okamžitě reagovali, nemáme však v tuto chvíli relevantní informace. Věříme, že do situace znovuotevření mateřských škol vnese jasno ministrem školství avizovaný manuál k zajištění podmínek provozu škol v rámci dané situace.

Touto cestou Vás žádáme o součinnost a spolupráci, a to vzhledem k monitorování zájmu rodičů o obnovení provozu mateřských škol. Jsme si vědomi, že tento zájem se bude vyvíjet v čase, také s ohledem na další opatření, a to zejména v souvislosti s případným zahájením školní docházky žáků 1.stupně od 25.5. a zároveň vydaným manuálem Ministerstvem školství a zdravotnictví, který vymezí jasná pravidla pro fungování MŠ.

V rámci těchto skutečností jsme si pro Vás připravili krátký dotazník. Dotazník prosím zasílejte na email: veronika.helebrantova@zskrupka.cz, či vytištěný přineste do poštovní schránky naší mateřské školy (vedle barevných vrátek 🙂

DOTAZNÍK KE STAŽENÍ ZDE:

Pdf formát: Dotazník pro rodiče- otevření MŠ 2020

Word formát : Dotazník pro rodiče- otevření MŠ 2020

-v případě potíží se stažením či nejasností napište email či zavolejte na 724831969 – Veronika Helebrantová. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na shledání!