Bílá zima děti láká

Bílá zima děti láká, postavit si sněhuláka….Škoda , že ta letošní bílého sněhu příliš nenabízí. My u nás v mateřské školce hlavu nevěšíme a vyrážíme ven s dětmi za každého počasí. Děti jsou kreativní a úžasné bytosti, které si umí poradit i s nepřízní počasí, najít na všem něco dobrého a využít každou příležitost, které se jim dostane. Naším hlavním úkolem by mělo být nepředávat jim své strachy a předsudky. Umožněme jim objevovat tento svět, vyzkoušet si co nejvíce věcí, něco úžasného zažít. A k tomu je příroda kolem nás dokonalá. Zahoďme nechuť, pořádně se oblečme, pak nás ani zima ani déšť nezastaví. pokusme se se najít alespoň chvíli v našich nabitých programech a vyrazme ven. Naši malí dobrodruzi to určitě ocení.