Seznam dětí přijatých od 1.9. 2021 do naší mateřské školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

v dokumentu níže naleznete seznam registračních čísel, která jsou přijata k předškolnímu vzdělávání od 1.9.2021.

1/V případě, že jste byli přijati, postupujte dle následujících kroků:

a) Kdo si může rozhodnutí vyzvednout osobně, je třeba domluvit si po telefonu schůzku s paní zástupkyní. Paní zástupkyni na telefonu zastihnete vždy od 13:00 hod.

b) V naší MŠ a ZŠ probíhají platby stravného a „školkovného“ bezhotovostně- inkasem. Zde naleznete důležité informace, dle kterých je potřeba co nejdříve tuto platbu zajistit a nastavit. Dokument naleznete zde: Dokumenty k platbám

c) V případě, že jste byli přijati na jinou MŠ a do naší nenastoupíte, informujte prosím neprodleně o tomto paní zástupkyni MŠ na čísle: 724 831 969 -volat je možné od 13:00 hod.

2/V případě, že jste přijati nebyli, je potřeba do 4.6.2021 toto rozhodnutí osobně vyzvednout. Schůzku domluvte s paní zástupkyní MŠ na čísle: 724 831 969 -volat je možné od 13:00 hod. V případě, že se uvolní místo budou nepřijatí, kteří budou mít i nadále zájem o naši MŠ, zařazeni do „náhradníků“.

Seznam přijatých dětí zde:Seznam přijatých registračních čísel

Těšíme se na Vás! ?