Přišla k nám mikulášská návštěva

Přišla k nám mikulášská návštěva

 

Chvíli před desátou hodinou se otevřely dveře třídy a za zvuku zvonečku vešel do třídy bílý anděl, nesoucí koš dárků, následován opravdovým Mikulášem a čertíkem. Mikuláš si postupně popovídal se všemi dětmi, a na každého našel v kouzelné knize chválu. Jelikož my v beruškách máme jen hodné dětičky, tak se čertík nemusel ani zlobit. A protože se nakonec dostalo na každého, všem bylo do zpěvu a třídou se začaly linout tóny písniček o Mikuláši a čertech. Všichni se nakonec s Mikulášem a jeho doprovodem rozloučili s úsměvem.

Je velmi dobře, když se mají děti na co těšit a čím více příležitostí pro napjaté očekávání něčeho hezkého jim připravíme, tím bude na světě radostněji.

 

Touto veřejnou cestou bychom rádi poděkovali rodině Würzových za uspořádání mikulášské návštěvy. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.