Září a říjen v Beruškách

Dne 1. 9. 2017 jsme společně zahájili nový školní rok. Děti se seznamovaly nejen s kolektivem, ale i s kamarády a chodem mateřské školy. Každý den s dětmi tvoříme, cvičíme, zpíváme, zdobíme k tématu naší školku, povídáme si a osvojujeme si nové znalosti. Teď Vás seznámíme s našimi zdařilými akcemi.

První polodenní výlet nás čekal 18. 10. 2017 do ZÁMECKÉ ZAHRADY v Teplicích. Viděli jsme zvířátka, sbírali jsme lístečky, poznávali barvy a přírodu kolem nás. Dopoledne jsme si náramně užili a při krátké cestě autobusem, jsme někteří usnuli.

Dne 25. 10. 2017 ve  třídě BERUŠEK proběhlo „Dýňování“ s rodiči. Společné chvíle v mateřské škole, přinesly radost nejen dětem, ale i dospělým. Hotové, vskutku krásné výrobky si děti odnesly domů, nebo jej zanechaly ve svých třídách. Všem účastníkům tvořivé dílničky děkujeme za účast a těšíme se na další společnou akci.

Děkujeme všem aktivním a milým rodičům.

Fotečky z tohoto období si můžete prohlédnout zde:

https://www.zonerama.com/mskrupka/496946