Podzimní výlet do zámeckého parku v Teplicích

V podzimním čase si zajely třídy Berušek a Žabek na polodenní výlet do zámeckého parku V Teplicích.
V parku děti upoutaly pozornost na poskakující veverky, které ve spadaném listí hledaly potravu. Několik dětí veverkám hodily pár oříšků a kousky nalámaných rohlíků.
Veverky si je uchopily do paciček a u kmene stromů je pojídaly. Jiné s jídlem šplhaly do korun stromů, kde je s chutí snědly.
S dětmi jsme se vydali k velkému rybníku, kde děti s netrpělivostí vyhlížely kačenky. Ty záhy z protějšího břehu připlouvaly blíže k dětem.
Děti si vyndaly z batůžku pytlíčky, kde měly nachystané nalámané rohlíky a chleby pro kačenky.
Kousky rohlíků a chlebů házely kačenkám a ty je s chutí jedly. Také jsme všichni navštívili výběh určený pro opice a děti obdivovaly opice hrajícíc si s malým opíčátkem. Děti se do MŠ vracely plné zážitků ze zámecké zahrady, výlet se jim velmi líbil.

Více foteček naleznete  zde: